ColorsOfSound | O nás
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.3,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

O nás

Colors of Sound je partia štyroch mladých profesionálnych hudobníkov. Vznikli v roku 2014 kedy sa rozhodli robiť veci inak a priniesť na hudobný trh mladú krv. Repertoár pozostáva z veľkého mixu hitov z pop, rock, rock&roll a funky music od tých najstarších „rokmi overených“ až po tie súčasné bomby.

Colors of Sound vystupuje v dvoch zloženiach:


v štvorčlennom zložení (spev, gitara, basa, bicie)
v päťčlennom zložení (spev, gitara, basa, bicie, klávesy)
obidva typy zloženia kapely vedia vystúpiť aj v unplugged formácií a práve táto flexibilita zloženia ich predurčuje na správnu voľbu pre vašu udalosť rôzneho druhu.

Zloženie kapely
Lenka Piešová:
mladá, krásna, talentovaná to je jednoducho Lenka:)
Tiež aj účastníčka semifinále televíznej show ČS má talent 2010.

 

Ján Vážan:
  bubeník a zároveň manažér kapely. Absolvent konzervatória v Banskej Bystrici pôsobiaci ako učiteľ na umeleckej škole a ako aktívny hráč v rôznych projektoch.

 

Roman Vážan:
  bass player kapely. Svoje roky štúdia absolvoval na konzervatóriu v Žiline a na Akadémia umení v Banskej Bystrici. V súčastnosti je členom Hudby Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

 

Martin Lukáň.
  šesť-strunový gitarový mág. Aktuálne poslucháč aj neposlucháč:) súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch.

 

Ivan Korec:
  piaty hosťujucí člen obsluhujúci klávesové nástroje. Absolvent konzervatória v Žiline a Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Momentálne šľachtí svoju kariéru ako pedagóg na základnej umeleckej škole v Prievidzi.